Sme.sk | Topoľčany | Šport | Osem gólov Žiliny

Vydané 3. 5. 2012 o 8:44 Autor: Jaroslav Šupa

Topoľčianske ženy na pôde Žiliny ani raz neskórovala.

ŽENY - I. LIGA

Žilina – Topoľčany 8:0 (2:0)
Domáce hráčky ešte v priebehu prvého polčasu ovládli hru, jednoducho a účelne kombinovali a mali viac ako tridsať streleckých pokusov a pritom prvý polčas vyhrali len 2:0. V druhom polčase hneď v úvode postavili domáce hráčky Topoľčany do role štatistov, keď v priebehu devätnástich minút strelili šesť gólov. Hosťujúce hráčky sa zmohli len na zopár pria-  mych kopov a nevydarené strely. Domáce hráčky boli lepšie po celý zápas a zaslúžene tak vyhrali.
MFK TOPVAR: Jakubičková - Pistová, Koleničková, Rizikyová, Bobocká - Jakubíková, Šupová, Katonová, Bačovská (67. Machová) - Chrenková, Svoradová (18. Herdová).
Ostatné výsledky: Humenné - Šaľa 0:3, Pakostov - Lady Team 0:0, Tr. Teplice - Slovan 0:3, N. Zámky - Dúbravka 2:0. Dohrávka: Humenné - Lady Team 2:1.
10. Pakostov 15 0 2 13 7:65 2
Ďalší program: 5. 5. (sobota) o 15.00 h: Tr. Teplice - Topoľčany.

ŽIAČKY

Žilina – Topoľčany 2:0 (2:0)
MFK TOPVAR: Mošaťová - Lipárová, Blahušová, Jenisová, Praženková, Španková, Helbichová, Husárová, Lesayová, Skublýová, Škreková, Koláriková, Beňová.
Ostatné výsledky: Tr. Teplice - Slovan 0:1, Pakostov - Lady Team 8:0, Humenné – Šaľa 0:8, N. Zámky – Dúbravka 4:1. Dohrávka: Humenné - Lady Team 8:0.

Djokovič zdolal Murrayho a dobehol Connorsa, Lendla i Agassiho

Srbský tenista NOvak Djokovič sa stal víťazom Australian open. Zatiaľ čo prvé dva sety trvali spolu až 152 minút, potom už dominoval.