DOSPELÍ
Nedeľa – 29. 5. o 17.00 h
III. LIGA
DAC B/Vrakúň – Šamorín (so 17.00), Horná Nitra – Púchov (so 17.00), Veľký Meder – V. Ludince (so 17.00), Dubnica – Galanta (so 17.00), Topoľčany – Led. Rovne, Nemšová – Vráble, Palárikovo – Nové Zámky, Trnava C – Komárno, Neded má voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Želiezovce – FC Nitra jun. (so 17.00), Kalná n/Hr. – Dvory n/Ž. (so 17.00), Štúrovo – Vlčany (so 17.00), Levice – Čeľadice, Imeľ – H. Obdokovce, Šurany – ČFK Nitra, Veľké Lovce – Kolárovo, Tvrdošovce – ViOn B/Volkovce.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Bánovce – Holíč (so 17.00), Malženice – J. Bohunice, Tr. Stankovce – Prečín, Tr. Teplice – Partizánske, Domaniža – Kanianka, Boleráz – N. Dubnica, Beluša – Vrbové, Šimonovany – Častkovce.
V. LIGA SEVER
Z. Kostoľany – Brvnište (so 17.00), Stará Turá – V. Uherce (so 17.00), Chocholná-Velčice – Bošany (ne 11.00), Cígeľ – Malá Hradná, Uhrovec – Tr. Turná, Horovce – Malá Čausa, Myjava B – Streženice, Ladce – Podolie.
V. LIGA STRED
Krušovce – V. Bedzany (so 17.00), Alekšince – Preseľany (so 19.00), Zbehy – Lapáš, V. Zálužie – Hrušovany, Radošina – Tovarníky, Nevidzany – Tešedíkovo, Solčany – Jacovce, H. Kráľová – Močenok.
VI. LIGA ObFZ TO
Koniarovce – Kuzmice (so 17.00), Bojná – Oponice, Rajčany – Závada, Čermany – Ludanice, V. Ripňany – Krnča, Práznovce – Prašice, Nemčice – V. Dvorany.
VII. LIGA ObFZ TO
Krtovce – Čeľadince (ne 11.00), Hajná N. Ves – Kovarce (ne 11.00), Tesáre – H. Štitáre, Norovce – Kamanová, Blesovce – Chrabrany, Orešany – N. Blatnica.
MObl. PRIEVIDZA
Dežerice – Nitrianske Pravno (so 17.00), Dolné Vestenice – Opatovce nad Nitrou (so 17.00), Veľké Bielice – Sebedražie (ne 11.00), Lehota pod Vtáčnikom – Kamenec pod Vtáčnikom, Skačany – Veľký Klíž, Dolné Naštice – Rudnianska Lehota, Chynorany – Nitrianske Rudno, Nitrianske Sučany – HN PD & HA B.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Biskupice (so 17.00), Krásna Ves – Ostratice, Podlužany – Nadlice, Pečeňany – Dvorec, Kolačno – Miezgovce, Žabokreky nad Nitrou – Zlatníky.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Bielice – Klátova Nová Ves (so 17.00), Pažiť – PE B/Brodzany (so 17.00), Nedanovce – Malé Uherce (so 17.00), Návojovce – Veľké Kršteňany (ne 11.00), Krásno – Hradište, Livinské Opatovce – Radobica.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Bebrava Slatina – Dežerice B (so 17.00), Nedašovce – Ruskovce (so 17.00), Haláčovce – Otrhánky – Horné Naštice (ne 11.00), Šišov – Žitná – Radiša (ne 11.00), Prusy – Kšinná, Veľké Držkovce – Veľké Hoste.
ŽENY: ne o 10.00 h: Topoľčany – Bánovce.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Domino – Topoľčany.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Partizánske – Piešťany, ne o 10.00 a 12.30 h: Vrbové – Bánovce.
IV. LIGA JV: H. Obdokovce majú voľno.
IV. LIGA SZ: ne o 14.30 h: Kúty – Bošany.
V. LIGA SEVER: so o 17.00 h: Tr. Turná – Klátova Nová Ves, ne o 14.30 h: Streženice – Chynorany.
V. LIGA STRED: so o 14.00 h: Prašice – Jacovce, so o 17.00 h: Kráľová n/V. – Oponice, V. Zálužie – Solčany, ne o 14.30 h: Janíkovce – Bojná.
VI. LIGA ObFZ TO: so o 17.00 h: Urmince – Radošina, ne o 10.00 h: Hrušovany – Tovarníky, ne o 13.50 h: Krušovce – Kovarce.
Mobl. PD: so o 14.00 h: Veľké Bielice – Poruba, so o 14.30 h: v Handlovej HN PD & HA B – Veľké Uherce, so o 15.00 h: Žabokreky nad Nitrou – Čereňany, ne o 14.30 h: Skačany – Nitrianske Pravno, Uhrovec – Liešťany, Pravenec – Šimonovany.
I. TRIEDA PE+BN: so o 14.00 h: Biskupice – Dolné Naštice, so o 17.00 h: Haláčovce – Otrhánky – Krásna Ves, Podlužany – Veľký Klíž.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: ČFK Nitra – Topoľčany, Trebatice – Partizánske.
III. LIGA SŽ+MŽ SEVER: so o 10.00 a 12.00 h: Led. Rovne – Bánovce.
SŽ MO TO SKUPINA A: so o 14.00 h: Jacovce – Kuzmice, ne o 14.00 h: Radošina – V. Bedzany, ne o 15.00 h: Bojná – Tovarníky.
SŽ MO TO SKUPINA B: piatok o 15.30 h: Solčany – Kovarce, piatok o 17.00 h: Krušovce – Krnča, ne o 14.00 h: Urmince – H. Obdokovce, Preseľany/ Oponice – Chrabrany/ Čermany.
MŽ MO TO SKUPINA A: so o 10.00 h: Radošina – Prašice, so o 15.00 h: Urmince – Bojná, ne o 15.00 h: Nemčice – Jacovce.
MŽ MO TO SKUPINA B: piatok o 17.00 h: Práznovce – Hrušovany, so o 15.00 h: Ludanice – Oponice, Preseľany – Krnča, ne o 11.50 h: Krušovce/ Rajčany – Koniarovce.
ŽIAČKY: so o 17.30 h: Topoľčany – Bánovce.